HAKKIMIZDA

On-time delivery by experienced technical personnel at our state-of-the-art facilities

Metrin Grubu, dünyanın farklı pazarlarında; yapı market, süpermarket ve mağaza ekipmanları, koltuk mekanizmaları, okul mobilyaları, bisiklet ve bagaj taşıyıcı sistemleri ile sac kalıp ve kaynak fikstür alanında üretim yapan ve istikrarlı büyümesini sürdüren küresel bir endüstri lideridir. Metrin Grubu’nun bu başarısının ardında güçlü bir kurumsal iş kültürü yatmaktadır. Metrin müşterisinin ve pazarın ihtiyacını anlamaya ve buna yönelik yaratıcı, farklı ve ekonomik çözümler geliştirmeye çalışmaktadır.

 

MET-RİN Grubu’nun benzersiz mağaza konseptleri oluşturmak ve uygulamak için kalitenin, kusursuz işçiliğin ve teknolojinin tek çatı altında toplandığı yerdir. Üretim tesisleri stratejik olarak Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarının merkezinde, kara, hava ve deniz yollarının kesişim noktası olan Türkiye’nin Bursa şehrinde yer almaktadır. MET-RİN Grubu’nun profesyonelliği, 40 yıllık tasarım ve üretim tecrübemizin yanı sıra, teknoloji ve kaynakları müşteri odaklı akıllı çözümlerle buluşturmaktan gelmektedir. Ayrıca kaliteli, hızlı ve güvenilirlik bizi, siz değerli müşterilerimizle buluşturma fırsatı sunmaktadır.

 

Tutkuluyuz

Biz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda çözümler üretmek için her yeni günde yeni hedeflerle bir araya gelen büyük bir aileyiz. MET-RİN Grubu olarak tasarım sürecinden üretime kadar tüm çalışanlarımızda işimize tutku ile bağlıyız.

Profesyoneliz

25.000m2 üretim tesislerimizde, deneyimli üretim ekibimizle birlikte otomotiv, perakende mağazacılık, yapı market, stadyum ve eğitim salonlarına; ihtiyaçları doğrultusunda en modern ve yenilikçi tasarımlarla hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yenilikçiyiz

İşimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz. Çağımıza uyum sağlamak, üretimimizi arttırmak ve müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet sunmak için çıkan son teknolojileri yakından takip ediyoruz. Ürün ve hizmetlerimizde en yeni teknolojiyi kullanmak için kendimizi ve üretim hatlarımızı sürekli güncel tutuyoruz.

Gururluyuz

tasarım ve üretim sürecindeki tecrübemizi küresel pazarda da başarıyla sürdürmeyi önemsiyoruz. Fabrikamızdan çıkan her bir ürün sıkı bir çalışmanın özverinin ve emeğin bir sonucudur. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için her yıl 12000 den fazla proje ürettik. Asya ve Avrupa’da 1200 mağazaya üretim yaptık. 8 farklı ülkede 25 farklı firma için çözüm üretmeye devam ediyoruz.

BİZ METRİN GRUBUZ